Marketing Automation
w oparciu o potężny system
Open Source Mautic!

Marketing Automation 2017-10-12T18:45:59+00:00

Marketing Automation,
w najlepszym stosunku jakości do ceny!

  • Dedykowane wdrożenia systemu Mautic

  • Dla mniej wymagających usługa udostępnienia systemu w abonamencie

  • Przygotowanie strategii działań

  • Najwyższej jakości kodowanie wiadomości

  • Unikalne dodatki do systemu rozszerzające jego możliwości w ecommerce!

Zadzwoń:
+48 727 903 288

Zgłoś się po ofertę!

Zgłoś się do nas, a w ciągu 24h skontaktujemy się i omówimy jaka opcja współpracy byłaby dla Ciebie najlepsza.

Imię i nazwisko

Telefon

Twoja strona WWW

Adres email:

Jakie są możliwości systemu do Marketing Automation Mautic?

Przegląd działania systemu do automatyzacji

Zastanówmy się przez chwilę jak można użyć systemu Mautic! Przemyślmy ścieżkę użytkownika jaką porusza się po Twojej stronie. Wchodzi na www. Wiesz o nim tyle co nic, znasz adres IP, może jakieś geograficzne dane. Użytkownik jednak porusza się po stronie, w końcu wypełnia formularz podając adres email i być może imię. Teraz to już jest użytkownik monitorowany. Wiesz kim jest!

Na podstawie zachowania przypisujesz go do segmentu usług jakim był zainteresowany i automatycznie kierujesz do niego kampanie dedykowaną wybranym usługom! Ta kampania może wysyłać emaile, ale też powiadomienia push, a wraz z coraz większą ilością informacji także postować w social mediach, czy wysyłać smsy!

Wyobraź sobie rozbudowane drzewo decyzyjne, kilkanaście ścieżek komunikacji i prowadzenia użytkownika za rękę od pierwszego kontaktu z Twoim serwisem, aż do momentu w którym składa zamówienie! Jeśli otworzy email X, to wysyłasz mu email Y, zrobił to, wykonujesz tamto. Taka kampania może trwać godziny, dni, tygodnie, czy nawet miesiące – nie ma ograniczeń!

Teraz, jeśli wcześniej nie było to jasne, zaczynasz już rozumieć potęgę systemu automatyzacji i jego prawidłowego przygotowania, wdrożenia i uruchomienia. Przetwarzają one Twoje nieznajome leady, w znajome coraz cieplejsze i wraz z Twoim rozwojem prowadzą je za rękę, aż do kontaktu z Tobą i transakcji, czy podpisania umowy.

I to jest potęga Marketing Automtion! Proste, łatwe, automatyczne 😉

Jakie są możliwości systemu do Marketing Automation Mautic?

Pielęgnacja i monitorowanie kontaktów

System Mautic pozwala dokładnie śledzić zachowanie użytkownika na przestrzeni całego serwisu i w zaawansowany sposób prowadzić poprzez komunikację dzięki procesom Lead Nurturingu i budowy zaawansownych kampanii. Monitorowany kontakt ma zapisaną całą aktywność na stronie.

Jako jeden z niewielu systemów pozwala na tworzenie dowolnej ilości i dowolnego typu dodatkowych pól, które są możliwe do używania podczas prowadzenia kampanii, a których wartości mogą być wypełniane dzięki API przez dowolny system jakiego używasz.

Integracje zewnętrzne

Proste, ale przydatne integracje zewnętrzne – np. z Gravatarem, One Signal, z systemem do wysyłki smsów, Facebookiem pozwalają zobaczyć o kontaktach nieco więcej, a także nawiązać relacje na innym szerszym poziomie. Nie są to kluczowe właściwości Mautic, ale są świetnym dodatkiem i wsparciem procesów automatyzacyjnych.

Warto podkreślić moc API dzięki której Mautic zyskuje możliwość integracji z praktycznie dowolnym systemem.

Kampanie marketingowe i autorespondery

Kampanie i autorespondery są krytycznym elementem każdego dobrego systemu klasy Marketing Automation. Mautic jest systemem bardzo elastycznym, łatwym w wykorzystaniu o ogromnym potencjale możliwości. Rozwijany jest bardzo szybko, więc ciągle pojawiają się nowe możliwe akcje do wykorzystania na etapie kampanii, które przypisywane sa odpowiednim kontaktom, które z kolei wpadają do kolejnych lejków sprzedażowych. Procesy automatyzuje się łatwo, szybko i w każdej chwili dzięki raportom można podejrzeć co dzieje się z naszymi leadami i jak dalej z nimi postępować!

Mautic pozwala definiować wiele różnych procesów oparty o zdarzenia związane z czasem i datami, ale także o zdarzenia zewnętrzne, jak odwiedziny w serwisie, kliknięcie wiadomości, pobranie załącznika, czas spędzony na stronie, czy wypełnienie formularza.

Wbudowany kreator wiadomości i landing page

Marketing automation uses landing pages to help capture key information from site visitors. Mautic lets businesses create stunning and unique landing pages easily through the integrated page builder. These landing pages provide key information to help monitor site traffic and also allows download monitoring for asset management.

All of these resources working together create a personal profile on each site visitor tailored to their interests and needs and provide businesses with relevant information for building a strong profile.

Porozmawiaj z ekspertem on-line!

Omówimy obecnie prowadzone przez Ciebie działania, punkty w których tracisz przychody nie podejmując odpowiednich akcji
i znajdziemy konkretne rozwiązania!

przejdź do kalendarza »