Marketing OnLine Godny Zaufania

Profesjonalnie wspieramy marketing internetowy.

Jeśli oczekujesz wsparcia, partnerstwa, uczciwego rozliczenia, jasno stawianych celów i planów działania, to trafiłeś w dobre miejsce.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Marketing Godny Zaufania

Jeśli oczekujesz wsparcia, partnerstwa, uczciwego rozliczenia, jasno stawianych celów i planów działania, to trafiłeś w dobre miejsce.

Nie ma lepszych referencji niż realne efekty pracy!

Opinie są subiektywne, a my chcielibyśmy (a dokładnie ja jako właściciel firmy) wyróżnić się na tle innych agencji.

Nie pokażę więc bezpośrednich referencji, a zrobię coś lepszego  ;-).

Jako przedsiębiorca i nierzadko też klient innych biznesów usługowych oczekuje, że otrzymam usługę zgodną z opisem i moimi wymaganiami. Oczekuje, że firma od której kupuje potrafi zrealizować swoje obietnice. Wiem czego potrzebuje i to właśnie chciałbym otrzymać. Często sprawdzam swoich dostawców i najlepiej to wychodzi wtedy, kiedy mogę ocenić ich realną pracę, a nie przeczytać czyjąś opinię.

W branży marketingowej nie musisz bazować na opiniach, możesz sprawdzić wykonaną pracę i jej efekty!

Semstorm.pl to narzędzie, które monitoruje ogromną bazę słów kluczowych w google, notuje ich pozycje, a także jakie strony są na jakiej pozycji na dane wyszukiwanie.

Narzędzie to sprawdza również kto i na jakie frazy się reklamuje. Pozwala dość dokładnie podejrzeć działania Twojej konkurencji, bądź np.: to co my robimy dla innych firm.

Narzędzie posiada 14-dniowy pakiet próbny, podczas którego możesz zweryfikować wszystkie nasze działania i case studies, jakie poniżej opisujemy. Referencje w moim odczuciu nie znaczą wiele, ponieważ naturalne jest, że pozyskuje się je od zadowolonych klientów, ich wydźwięk jest więc jednostronny.

Nie bazuj na moim przekonaniu, albo przekonaniu innych naszych klientów, że jesteśmy dobrą agencją. Sprawdź nas. Poniżej nasze case studies i link do aplikacji Semstorm.pl. Skorzystaj i zobacz na własne oczy, jakie osiągnięcia mamy z naszymi klientami i bazuj na własnej opinii.

Efekty naszej pracy

Poniżej znajdziesz screeny z dostępnego publicznie narzędzia SemStorm.pl, w którym możesz sprawdzić efekty pracy każdej agencji SEO.

Wzrost to wzrost, a na tych wykresach albo go widać, albo nie.

WSPIERAMY MARKETING INTERNETOWY KOMPLEKSOWO

Działamy doradzając i wspierając Twój marketing internetowy. Możemy zarówno prowadzić dla Ciebie wybrane działania, takie jak pozycjonowanie strony czy kampanie Google Ads, jak i tylko planować, bądź nadzorować te podjęte przez Ciebie. Jesteśmy grupą ekspertów nie związaną z żadnym konkretnym oprogramowaniem, czy usługą. Działamy razem z Tobą i dla Ciebie! Wybieramy takie narzędzia, metody i sposoby pracy jakie są odpowiednie dla Twojego biznesu.

Krótko mówiąc, możemy stać się Twoim działem marketingu, a rozliczymy się za efekt i czas – dokładnie tak jak rozliczałbyś się z zatrudnionym na etat specjalistą, ale tylko w zakresie budżetu jakim dysponujesz.

DO KOGO KIERUJEMY NASZE USŁUGI?

Usługi kierujemy do małych i mikro biznesów, które chcą zapewnić sobie obecność w internecie. Oczekujemy od współpracy, że będziemy mogli wspierać Twój biznes w zakresie kilkunastu / kilkudziesięciu godzin miesięcznie. Taka praca przy naszym modelu rozliczeń i umiejętnościach jest najbardziej efektywna kosztowo i daje największe wymierne rezultaty.

Stawiamy na zaufanie, uczciwość, jasność rozliczeń i dobre planowanie. Planujemy z miesięcznym wyprzedzeniem i takiego planu się staramy trzymać. Również w ujęciu miesięcznym dokonujemy analiz i raportów, które pozwalają nam wdrożyć zmiany w strategii ogólnej.

Porozmawiajmy!

Porozmawiajmy!

NASZE MARKI

Historia naszego rozwoju miała wpływ na powstanie kilku marek, które składają się na nasze usługi.

Sendingo.pl - agencja e-mail marketingu - od 2011 roku.

EksperciMarketingu.pl - kompleksowy marketing on-line - od 2015 roku

MauticMarketing.pl - support i hosting systemu Mautic - od 2018 roku

PrzedsiębiorcaWSieci.pl - portal dla przedsiębiorców rozwijających swój biznes on-line - od listopada 2019 roku

 

KLUCZOWE USŁUGI

Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie e-Commerce
Kampanie Google Ads
Kampanie Facebook Ads
Email Marketing
Marketing Automation

EKSPERCIMARKETINGU.PL

Tomasz Kryk - EksperciMarketingu.pl

NIP: 5732598815

ul. Grabskiego 15/10

53-535 Wrocław

Telefon: 727-903-288

Email: kontakt@ekspercimarketingu.pl

Web: https://ekspercimarketingu.pl

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej agencji marketingowej we Wrocławiu. Rozwijamy się dynamicznie, będąc w zasadzie w ciągłej rekrutacji (szukasz pracy? napisz ;-)). Ogranicza nas jedynie czas jakim dysponują nasi specjaliści.