Dlaczego warto wspólpracować z naszą agencją marektingową?

Stawiamy na zaufanie, transparentność i stałą długoterminową współpracę

Zaufanie to podstawa długoterminowej relacji, wiemy, że musimy sobie na nie zasłużyć, dlatego zawsze otrzymasz od nas szczegółowe raporty prac, zawsze znajdziemy czas, aby z Tobą porozmawiać, masz wyznaczoną dedykowaną osobę do komunikacji, która w danym momencie zna status każdej z prowadzonych dla Ciebie prac, nawet jeśli zajmują się nimi inne osoby z zespołu. Wypracowany model komunikacji nie jest być może wyjątkowy, gdyż opiera się na zasadach doskonałej obsługi klienta i jest stosowany w wielu agencjach, ale daje to, czego najbardziej oczekujemy – skuteczną komunikację pomiędzy Tobą, a naszym zespołem.

Dążymy do tego, abyś mógł traktować nasz zespół jak wykwalifikowanego w wielu dziedzinach Twojego specjalistę.

 

Jesteśmy jedną z pierwszych, jeśli nie pierwszą agencją w Polsce, która zorganizowana jest całkowicie w modelu pracy zdalnej. Co to dla Ciebie oznacza?

1. Mamy dostęp do największego obszaru, na którym pozyskujemy wartościowych i idealnie dopasowanych do kultury naszej organizacji członków zespołu.

2. Praca zdalna, to praca wymagająca szczegółowego raportowania, planowania i organizowania sobie zadań, to nie jest nieefektywna praca na plaży. Masz wgląd w nasze raporty pracy.

3. Dzięki pracy zdalnej mamy rozwinięty system komunikacji poprzez wideokonferencje (m.in. mamy stały pokój wideo, na którym każdy pracujący członek zespołu stale się znajduje i możemy ze sobą lub z Tobą, jeśli zechcesz porozmawiać). Nie musisz już szukać agencji blisko swojej siedziby, aby mieć z nią stały i szybki kontakt.

 

Współpraca opiera się na godzinowym modelu rozliczeń i nie ukrywamy czasu naszej pracy — możesz go zawsze, jeśli zechcesz prześledzić.

Dzięki wysokiej efektywności naszego zespołu możemy konkurować z innymi agencjami bieżącą stawką godzinową. W porównaniu z wiodącymi agencjami na rynku, które liczą sobie w tle 150zł / h, u nas jesteśmy w stanie zaoferować od 65-100zł/h pracy naszych specjalistów, różnica nie odbywa się kosztem jakości, a kosztem lepszej organizacji i kulturze braku zbędnych kosztów (np. nie musimy wynajmować biura, nie musimy mieszkać w centrach dużych miast, nie musimy dojeżdżać do pracy). Tę oszczędność moglibyśmy przełożyć na wyższe zarobki, ale główną zasadą jaką się kierujemy jest transparentność i uczciwość, dlatego wiemy, że skoro możemy dać Ci niższy koszt i zarazem wyższą wartość, to aby cieszyć sie Twoim zaufaniem nie możemy tego nie zrobić!

 

Mówimy otwarcie i wprost — w końcu mamy jeden wspólny cel — rozwinąć biznes!

Zdarza się tak, że wyniki nie spełniają naszych oczekiwań, nie ukrywamy tego przed Tobą, ale wyciągamy na światło dzienne najgorsze statystyki, a następnie rozmawiamy z Tobą, co jest, lub może być ich przyczyną i wspólnie dążymy do tego, aby je poprawić. Zależy nam, aby Twój biznes się rozwijał, bo wspierając Cię w Twoich celach, jednocześnie realizujemy nasze. Tylko takie podejście gwarantuje nam, że klienci są z nami długo i doceniają wspólpracę.